Prezentacja projektów realizowanych w ZSP nr 1

07 września 2017roku na zebraniu z rodzicami uczniów klas 2-3 Technikum nr 1 w ZSP nr 1 zostały przedstawione projekty realizowane w szkole  oraz te których realizacja rozpocznie się w bieżącym roku szkolnym. Tematykę projektów przybliżyli dyrekcja szkoły – dyrektor Dariusz Kwiatkowski, w szczególności koordynatorzy poszczególnych projektów: pani wicedyrektor Jolanta Nikodemska, pan wicedyrektor Arkadiusz Broniarek, pan Arkadiusz Świątek oraz pani kierownik szkolenia praktycznego Sylwia Błoch. Prezentacja dotyczyła następujących projektów:
• Krok do sukcesu zawodowego uczniów Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1  Tomaszowie Mazowieckim
• Europejskie Fundusze a nowoczesna szkoła techniczna
• Umiejętności praktyczne źródłem mobilności zawodowej- POWER
• Wykwalifikowane kadry dla sektora elektronicznego

1 3 2

 

 

 

   

Artykuł przygotowała S. Błoch

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl