Licencje Microsoft Imagine Premium dla uczniów

Zespół IT Szkoła uruchamia procedurę przyznania dostępu do zasobów Microsoft Imagine Premium (dawniej DreamSpark). Po uaktywnieniu dostęp będzie ważny do 30 września 2018.Prosimy o realizację warunków dostępu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 października 2017 do godz. 23.59.

Procedura uzyskania dostępu do zasobów MSDNAA (Microsoft) przez uczniów oraz nauczycieli biorących udział w Programie IT Szkoła Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki.

1. Indywidualna rejestracja w Programie IT Szkoła przez uczniów. Uwaga: uczniowie w procesie rejestracji są zobowiązani dokonać „przypisania” do grupy/nauczyciela oraz wpisać nazwę naszej szkoły.

2. Realizacja przez każdego ucznia, który chce uzyskać dostęp do zasobów MSDNAA, co najmniej sześciu kursów po 1 września 2017 lub posiadanie zrealizowanych minimum 129 kursów od momentu zarejestrowania się w programie (realizacja kursu oznacza wykonanie testu do kursu z wynikiem pozytywnym i uzyskanie prawa do wystawienia certyfikatu za kurs) w terminie do 27 października 2017 (indywidualny wykaz zrealizowanych kursów dostępny na stronie http://it-szkola.edu.pl/usr,zrealizowane)

3. Uczniowie wyrażający chęć otrzymania dostępu do zasobów MSDNAA, zobowiązani są do wypełnienia formularza dostępnego na stronie: http://it-szkola.edu.pl/status
Uwaga: poprawne wypełnienie formularza (weryfikacja powyższych wymagań) skutkuje informacją ”Wniosek został zarejestrowany.”
Po nadaniu statusu w tym miejscu pojawią się informacje techniczne o dostępie do zasobów.

4. W dniach 6-9 listopada według stanu na dzień 27 października 2017 r., zostaną sporządzone listy uczniów, którzy będą spełniali warunki 2 i 3.

5. Decyzją Rektora uczniom tym zostanie nadany status studenta Programu IT Szkoła Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w roku akademickim 2017/2018.

6. Na podstawie decyzji Rektora uczniowie/studenci Programu IT Szkoła przy użyciu  loginów IT Szkoła uzyskają dostęp do zasobów Microsoft Imagine Premium.

Zapraszam do udziału w projekcie

opiekun projektu IT-Szkoła w ZSP1

Iwona Osuch