Projekt "Krok do sukcesu" - Kurs kelnerski

W ramach realizacji projektu „Krok do sukcesu zawodowego uczniów Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
 w Tomaszowie Mazowieckim” odbył się w dniach 14-15 października 2017 r. Kurs Kelnerski I i  II stopnia.
Uczennice i uczniowie naszej szkoły biorący udział w kursie zdobyli profesjonalną wiedzę z zakresu obsługi gości, przyjmowania zamówień, przygotowania stołu, podawania potraw i napojów a także kontaktów interpersonalnych i zasad jakimi powinien kierować się w swojej pracy dobry kelner.
Kurs zakończył się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Wszyscy  uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Potwierdzeniem osiągnięcia kwalifikacji kelnera były zaświadczenia i certyfikaty ukończenia kursu.