Kursy zawodowe i szkolenia w ramach projektu „Krok do sukcesu zawodowego uczniów Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim”

W obecnym roku szkolnym trwa druga edycja projektu „Krok do sukcesu zawodowego uczniów Technikum ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim”.
Dwie grupy uczennic i uczniów Technikum Hotelarstwa skończyły już kurs kelnerski 1 i 2 stopnia. Trwają kursy  z ECDL, praktycznego programowania C++, AutoCad. Uczestnicy projektu poszerzają swoje umiejętności z j. angielskiego zawodowego na poziomie rozszerzonym, a także otrzymują  profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa zawodowego.
W najbliższym czasie ruszą kolejne kursy w ramach projektu, między innymi: kurs spawacza, programowania robotów LEGO, czy kurs z zastosowania nowych technologii w branży elektrycznej.