Warsaw Comic Con

24.11.2017 klasa 2 Ic oraz przedstawiciele klasy 2 Met i 2 Mt brali udział w Warsaw Comic Con. To był edukacyjno – fantastyczny piątek w Ptak Warsaw Expo – Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym w Nadarzynie. Podziwialiśmy repliki pojazdów z kreskówek i filmów, oraz pasjonatów przebranych we własne stroje wzorowane na strojach bohaterów znanych komiksów, kreskówek i seriali. W wioskach tematycznych zaangażowani fani opowiadali o tym jak realizować swoje pasje, stworzyć własny kostium i elementy scenografii i jak śmiało wyrażać swoje zainteresowania. Mieliśmy również okazję, by spróbować stworzyć własny komiks z użyciem najnowszych technologii ICT. Chętnie spędziliśmy czas w strefie gier planszowych, gdzie wyszkoleni instruktorzy wyjaśniali wybrane przez nas gry i pozostawiali nam czas na wspólną grę i zabawę.

certyf

3

Wykorzystaliśmy również sprzyjającą aurę i przespacerowaliśmy się po warszawskim Starym Mieście.

2

Tekst: Angelika Nowak