Kolejna atrakcja uczestników praktyk - Drezno

foto

3 grudnia odbyła się kolejna atrakcyjna wycieczka, tym razem do Drezna. Uczestnicy projektu zwiedzili szklaną Manufakturę Volkswagena, co było bardzo ciekawym doświadczeniem. Fabryka głównie produkuje samochody elektryczne w modelu e-golf. Zwiedzanie obejmowało przejście przez całą linię montażową od szkieletu samochodu do gotowego produktu. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie starego miasta i poznawanie historii Drezna z wieloma wątkami polskimi. Najważniejsze zabytki, które były na trasie przejścia to Zwinger, Opera, Zamek Królewski, Kościół Mariacki, drezdeńskie muzeum państwowych zbiorów sztuki Albertinum, malowidło "Orszak książęcy".


zdj. K.Sikora, M. Starzyk​

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl