Trzeci tydzień praktyk zakończony.

foto

 

W trzecim tygodniu praktyk uczniowie zdobyli nowe umiejętności zawodowe, mieli przydzielone nowe zestawy zadań. Instruktorzy praktycznej nauki zawodu sposób wykonania zadań tłumaczyli w języku niemieckim lub angielskim zawodowym. Uczestnicy praktyk wszystkich trzech grup zawodowych doskonale sobie poradzili ze swoimi ćwiczeniami. Zarówno instruktorzy, jak i uczniowie byli zadowoleni ze swoich osiągnięć zawodowych i językowych.

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl