Minął ostatni weekend pobytu na praktykach

foto

Za nami już ostatni weekend pobytu na praktykach, jeszcze tydzień pracy i powrót do domu. Miniony weekend obfitował w różnorodne atrakcje. W sobotę uczestnicy zwiedzili stare miasto w Halle, tamtejszy jarmark świąteczny. Była okazja zrobić zakupy pamiątek oraz spróbować świątecznych smakołyków. W niedzielę uczniowie zwiedzili Pomnik Bitwy Narodów, upamiętniający największą bitwę okresu napoleońskiego, która w 1813 roku miała miejsce w okolicach Lipska. W czasie powrotu zaczął padać śnieg, co sprawiło wszystkim wiele radości i zabawy.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl