Wycieczka do BMW w Lipsku

foto

Kolejna atrakcyjna wycieczka uczestników projektu, po Manufakturze VW w Dreźnie, tym razem do fabryki BMW w Lipsku. Jest to nowy i bardzo nowoczesny zakład produkujący modele BMW serii 1, BMW serii 2 oraz modele elektryczne i3 oraz i8. Uczestnicy zobaczyli poszczególne linie produkcyjne, montażowe, pracę ludzi i robotów. Zakład zwiedzany był podczas normalnej pracy, co pozwoliło na żywo obserwować pracę maszyn i pracowników.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl