Krysys wszelkich wartości w "Tangu"

27 listopada 2017 r klasy maturalne uczestniczyły w wycieczce do Teatru Miejskiego w Piotrkowie Tryb. Celem było przedstawienie "Tango" na motywach dramatu S. Mrożka. Rezyserem spektaklu był Piotr Cyrwus. Dramat absurdu okazał sie dość łatwy do odczytania dla współczesnych młodych ludzi. Jest w nim jakieś proroctwo, a na pewno trafna diagnoza krysysu współczesnego świata wartosci, autrytetów, rodziny, grożba totalitaryzmu, nihilizm w sztuce... Jak stwierdzili tegoroczni maturzyści - bedzie im łatwiej przystapic do lektury - utwór bowiem należy do kanonu lektur.
Organizatorki imprezy: A. Bogdańska, A. Firkowska, K. Elster

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl