Wycieczka do Ossy


W dniu 14 grudnia 2017 r. klasa 1 hotelarska pod opieką wychowawcy Beaty Chwalińskiej oraz Magdaleny Piotrowskiej i Małgorzaty Wuls uczestniczyła w pierwszej wycieczce zawodowej do Ośrodka Konferemcyjno –Wypoczynkowego Młynczysko oraz do Hotelu Ossa Congress & SPA**** . Dzięki uprzejmości obu obiektów młodzież mogła zobaczyć wnętrza hotelowe, zaplecze konferencyjne oraz restauracje. W Ośrodku Konferemcyjno –Wypoczynkowym Młynczysko uczniowie obejrzeli jedną z najpopularniejszych w regionie sal weselnych oraz nietypowy dla obiektów hotelowych domek myśliwski. W Hotelu Ossa Congress & SPA****, podczas oglądania obiektu klasa otrzymała mnóstwo wskazówek dotyczących zawodu hotelarza i zapoznano ją z jednym z największych zapleczy konferencyjnych w Polsce.  W obu obiektach uczniowie zostali bardzo miło przyjęci, czekał na nich słodki poczęstunek, który był wspaniałym uzupełnieniem wyjazdu.
Serdecznie dziękujemy.

003  005

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl