Wycieczka zawodowa dla hotelarzy.

W dniu 26 lutego 2018 r. klasa 3 technikum hotelarstwa  pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych hotelarskich udała się do Łodzi na „Dni otwarte Hotelu Vienna House Andel’s****”  organizowane przez Ośrodek Doradztwa Zawodowego w Łodzi.  Dni otwarte to wspaniała okazja by uczniowie poznali środowisko pracodawcy i samo miejsce pracy jakim jest hotel. Szkoły ponadgimnazjalne z Łodzi i regionu łódzkiego prowadzące kształcenie zawodowe  związane z branżą hotelarsko-gastronomiczną na swoich stanowiskach prezentowały, sztukę dekorowania stołów, fantazyjnego składania ręczników hotelowych oraz przygotowywały desery i napoje. Spotkanie miało na celu przybliżyć uczniom hotel jako miejsce pracy i było okazją do zobaczenia hotelu zaaranżowanego w budynku dawnej fabryki włókienniczej.