Wyniki konkursu „Bezpieczna elektryczność”

W środę 13. czerwca w auli Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie odbyło się uroczyste zakończenie VIII Edycji Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”.
Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i obejmuje obszar kształcenia elektrycznego, elektronicznego i fizyki. Jest konkursem dwustopniowym. Pierwszy stopień jest przeprowadzany w szkołach macierzystych uczniów, drugi stopień odbywa się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.
Na uroczystość wręczenia nagród zaproszonych zostało 10 uczestników, których prace komisja Konkursu oceniła najwyżej. Wśród nagrodzonych znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły. Bartłomiej Jędrychowicz absolwent klasy 4E zajął trzecie, a Sergiusz Jurkevich z klasy 3E czwarte miejsce. Ponadto nasza szkoła zdobyła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Opiekunem konkursu w szkole jest pani prof. Bożena Włodarczyk.

001  002