III Megafestyn Mechanika już za nami

foto  foto

Była wspaniała zabawa, duża porcja rozrywki dla małych i dużych. Podziękowania należą się wszystkim, którzy pomogli zorganizować tę imprezę na tak wysokim poziomie, którzy włożyli mnóstwo pracy i poświęcili swój czas: Dyrekcji ZSP1 pod „dowództwem” dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego, gronu pedagogicznemu, wspaniałym rodzicom, uczniom i pracownikom obsługi w tej super szkole. Zarząd Powiatu Tomaszowskiego na czele z Panem Starostą Tomaszowskim Mirosławem Kuklińskim włączył naszą imprezę do obchodów Dni Antoniańskich i umożliwił otrzymanie wsparcia finansowego naszych dwóch koncertów przez Fundację Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego.
Szczególnym zrozumieniem naszych starań i ogromną hojnością wykazał się pan Prezes Fabryki Przyczep NIEWIADÓW, który nie tylko pomógł sfinansować połowę kosztów imprezy, ale także dostarczył cenne nagrody na loterię – przyczepkę towarową, suszarki spożywcze oraz zapewnił puszkowane napoje owocowe podawane przy grillu.
Dziękujemy fundatorom kolejnych nagród w loterii: firmie sprzątającej PERFEKTA za ufundowanie roweru, firmie AUTO MILA za voucher na 50% zniżkę za kurs prawa jazdy, sklepowi komputerowemu ARTURO za głośniki a także Parkowi Linowemu, Restauracji TOSCANIA, Kawiarni Artystycznej SPLOTY oraz Starostwu Powiatowemu.
Firma PIEKARSCY – pani Anna i Arkadiusz Cabanowie – jak co roku dostarczyli nam swoje wspaniałe wyroby wędliniarskie na grill, a rodzice naszych uczniów własnoręcznie upiekli ciasta, które serwowaliśmy w naszej kawiarence.

Zdjęcia: Patryk Śmiechowicz