Spotkanie dotyczące projektów realizowanych w ZSP Nr 1

8 czerwca 2017 roku uczniowie Technikum Nr 1 w ZSP Nr 1 wszystkich kierunków kształcenia brali udział w spotkaniu zorganizowanym przez Dyrekcję Szkoły dotyczącym projektów realizowanych i planowanych w ZSP Nr 1 w obecnym roku szkolnym i przyszłych latach szkolnych.

- Krok do sukcesu zawodowego uczniów Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

- Wykwalifikowane kadry dla sektora elektronicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

- Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Umiejętności praktyczne źródłem mobilności zawodowej

Zostały przedstawione uczniom cele główne i szczegółowe każdego z projektów, zasady rekrutacji oraz przewidziany okres realizacji projektów, całkowita wartość projektów i prognozowane rezultaty. Spotkanie prowadziła Pani Wicedyrektor Jolanta Nikodemska, obecni również byli Pan Wicedyrektor Arkadiusz Broniarek, Kierownik Szkolenia Praktycznego Sylwia Błoch i Pan Arkadiusz Świątek.

3  3