Artykuły 2013/2014

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W piątek o godzinie 11.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

W uroczystości udział wzięli rodzice uczniów, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły, a także wszyscy uczniowie młodszych klas.
Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia nagród, pamiątkowych dyplomów i podziękowań za działania na rzecz szkoły. Zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. W trakcie uroczystości wręczone zostały nagrody dla najlepszych sportowców. Członkowie samorządu przekazali maturzystom symboliczne niezbędne podczas matur czarne długopisy. Częścią programu były występy artystyczne.
Maturzyści podziękowali Dyrekcji, swoim nauczycielom i wychowawcom za czteroletni trud włożony w ich edukację i wychowanie. Pożegnali się wręczając piękne kwiaty i płyty z pamiątkowym filmem.
Po oficjalnej części klasy wraz z wychowawcami udały się na rozdanie świadectw.