Artykuły 2013/2014

Dzień Bezpieczeństwa

Uczniowie klas 1 technik informatyk i technik elektryk w dniu 22.05.2014r. wzięli udział w Dniu Bezpieczeństwa zorganizowanym przez Wyższą Szkolę Handlową w Piotrkowie Trybunalskim. W ramach przedsięwzięcia odbyła się debata dotycząca bezpieczeństwa w regionie piotrkowskim oraz pokazy sprzętu i technik działania m.in. Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, Straży Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim, Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim, 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Beata Goździk, Sylwia Błoch, Iwona Drożdż, Magdalena Kaczmarzyk, Jacek Matyszewski.