Artykuły 2013/2014

Wojewódzki Konkurs Filmowy

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego
do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Filmowym
pn. „Nie rozróżniam, nie odróżniam, nie segreguję, nie prześladuję – TOLERUJĘ!”

pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia

organizowanym w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS

Zadaniem uczestników Konkursu jest nakręcenie filmu o treści promującej tolerancję, negującej wszelkie przejawy dyskryminacji, trwającego nie dłużej niż 7 minut.

Konkurs ma charakter grupowy. Praca konkursowa musi zostać stworzona przez zespół uczniów (minimum trzy osoby) do dnia 15.11.2017 r.

Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu oraz wręczenie nagród rzeczowych nastąpi podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS w dniu 01.12.2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu (Regulamin konkursu, karta zgłoszenia, oświadczenia) załączono do wiadomości.
Dokumenty można również pobrać ze strony internetowej Regionalnego Centrum Polityki Społecznej
w Łodzi www.rcpslodz.pl oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi  www.kuratorium.lodz.pl

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.