HOTELARZE W AKCJI!

16 listopada (poniedziałek) odbyła się arcyciekawa wycieczka zawodowa klasy III Ha, zorganizowana przez p. M. Piotrowską.
Uczniowie zwiedzili ośrodek MOLO, poznając procedury recepcji, zasady funkcjonowania ośrodka, zobaczyli hotel od kuchni - w przenośni i dosłownie - a także mogli osobiście zaparzyć kilka rodzajów kaw, pod okiem wytrawnego baristy, p. Konrada Mazurka. To była niezwykła frajda i uczta kawowa. PYCHA!!!
MOLO ugościło nas także słodkim poczęstunkiem, za który jesteśmy bardzo wdzięczni. Wszystko to możliwe było dzięki uprzejmości i wyrozumiałości p. Marty Chojeckiej oraz p. Jacka Fiedorowicza, którym BARDZO DZIĘKUJEMY.
W drodze do kolejnego hotelu - KRUKA - zwiedziliśmy zaporę na Zalewie Sulejowskim. Robi wrażenie. Naszym przewodnikiem był p. Paweł Wawrzyńczyk.

W KRUKU czekała nas kolejna niespodzianka - właścicielka hotelu, p. Grażyna Kruk oprowadziła nas po swojej prywatnej, wspaniałej galerii własnoręcznie namalowanych obrazów. Naprawdę było co podziwiać. Obok płócien realistycznych były także symboliczne, surrealistyczne, abstrakcyjne, a także liczne płaskorzeźby i zdobienia ścian. To było niezwykłe spotkanie z niezwykłą kobietą. Na pewno na długo je zapamiętamy.
Za pożyteczne i ciekawe poniedziałkowe przedpołudnie dziękujemy p. M. Piotrowskiej
- klasa III Ha z wychowawczynią :)