Szkolna „Szlachetna Drużyna” znowu razem!

W dniu 12-ego grudnia 2015r. zakończyliśmy 15 (!) ogólnopolską akcję „Szlachetna paczka”. Jej koordynatorem była Pani Anetta Holc, a wspierały ją dzielnie Panie: Sylwia Błoch i Joanna Kryszewska. Tym razem pomagaliśmy niepełnosprawnemu Panu Piotrowi. Zakres pomocy przeszedł wszelkie oczekiwania. Dowodem na to niechaj będzie osobisty telefon od Pana Piotra, w którym przekazał wzruszające podziękowanie. Należy się ono wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy dołożyli swoją małą - WIELKĄ cegiełkę. W tym roku szkolnym wsparli nas także żołnierze z kompanii dowodzenia 7-ego Batalionu Kawalerii Powietrznej. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do starszego chorążego - Pana Rafała Kryszewskiego. Wśród uczniów szczególnie zaangażowani byli: Natalia Cybulska (kl. II Iw), Dagmara Nowak (kl. II Mt), Marcelina Migała (kl. II H), Oskar Mokwiński (kl. II Iw) oraz Sylwia Turoboś i Joanna Siedlecka (kl. III Hb).

Razem mogliśmy więcej i daliśmy radę!

Niechaj okazane dobro powróci do Was w nowym roku  z podwójną siłą.

Z serca wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Anetta Holc