Uczniowskie serducha dla mniejszych serduszek

Od wielu już lat nasza szkoła wspiera Dzieciaczki ze świetlicy środowiskowej „Krasnoludek” przy Tomaszowskim Oddziale Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W tym roku nie mogło być zatem inaczej. Dzięki wsparciu naszych uczniów udało się przygotować 25 słodko- owocowych paczuszek. Całe przedsięwzięcie organizacyjne wzięła na siebie kl. I H pod opieką Wychowawcy - Pani Karoliny Ziętary i Anetty Holc - Opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariusza. Szczególne podziękowania kieruję do dziewcząt: Dominiki Mokrogulskiej, Natalii Hajdamiak i Małgorzaty Grochulskiej (kl. I H) oraz grupy chłopaków z kl. II Mt za pomoc w przeniesieniu paczek. Akcja zakończyła się ciepłym słowem  i uściskiem dłoni Pana Dyrektora TPD.

Z każdej Waszej paczki niechaj cieszą się Dzieciaczki!

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Anetta Holc