NARODZIŁ SIĘ NAM ZBAWICIEL…

W poniedziałek, w naszej szkole, odbyła się uroczystość wigilijna.
Zebranych powitali dyrektor Dariusz Kwiatkowski i wicedyrektorzy - Jolanta Nikodemska i Arkadiusz Broniarek. Odczytali oni życzenia świąteczne i noworoczne od zaprzyjaźnionych szkół i instytucji.
Program artystyczny, przygotowany przez uczennice i uczniów klas II H i II M pod kierunkiem p. A. Firkowskiej i B. Goździk, dedykowany był wszystkim przybyłym gościom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji oraz młodzieży. Doskonałym uzupełnieniem świątecznej atmosfery były wspólnie zaśpiewane kolędy, które wzruszyły i zjednoczyły zgromadzonych.
Serdeczne podziękowania dla uczniów klas II H i II M; p. D. Gajkowskiego oraz B. Matuszewskiego, T. Sikory i D. Śliwińskiego, którzy odpowiadali za nagłośnienie uroczystości.

A.Firkowska, B. Goździk