Bal Studniówkowy

6 lutego uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. mieli swój Bal Studniówkowy.
Tegoroczna studniówka odbyła się w restauracji "Janosik ". Poloneza zatańczyło w tym roku 6 klas maturalnych - IV TH, IV TM, IV MT, IV Tiet, IV TE oraz IV Ti.
Jako pierwszy ruszył korowód stworzony przez dyrekcję, nauczycieli, uczniów i rodziców. Następnie każda z sześciu klas zatańczyła swojego poloneza. Uczniów i zaproszonych gości powitał dyrektor szkoły Dariusz Kwiatkowski. Następnie głos zabrała, obecna na balu, Pani Barbara Robak - Członkini Zarządu Powiatu Tomaszowskiego oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Uczniowie i rodzice złożyli podziękowania wychowawcom, obecnym nauczycielom i dyrekcji szkoły. Wzniesiono również symboliczną lampkę szampana za zdaną maturę. Był także zabawny program w wykonaniu uczniów - klasą dla siebie jak zwykle były Zakręcone Betoniary. Na parkiecie bawiło się niemal 300 osób, a wspaniała zabawa trwała do samego rana. Grał Zespół Szelki SHELLKI, a wszyscy uczestnicy podkreślali, że bawili się świetnie.

Jacek Matyszewski