Konkurs na projekt plakatu

ecdlW dniach 14-20 marca br. planowane są kolejne „Dni Otwarte ECDL w Polsce”. Impreza ta odbywać się będzie głównie w Centrach Egzaminacyjnych i laboratoriach. Jej celem jest zainteresowanie ECDL-em maksymalnej liczby potencjalnych kandydatów do zdawania egzaminów.

W laboratorium ECDL w naszej szkole odbędą się dwa konkursy, których zwycięzcy otrzymają vouchery na bezpłatne egzaminy ECDL..

Zachęcam do udziału w konkursie na projekt plakatu, promującego certyfikację ECDL. Dwa vouchery czekają na zwycięzców :)

Iwona Osuch

Informacje o konkursie:

termin nadsyłania prac: 9 marca 2016
dwie nagrody: vauchery na pierwszy egzamin ECDL
planowany format druku: A3
format nadsyłania prac: JPG, PDF, TIFF

Regulamin konkursu na projekt plakatu

1.    Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu promującego certyfikację ECDL w ZSP Nr 1
2.    Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie do realizacji projektu graficznego, który stanie się plakatem promującym zdawanie egzaminów ECDL w ZSP Nr 1.
3.    Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów ZSP Nr 1.
4.    Konkurs jest skierowany przede wszystkim do uczniów realizujących zajęcia „Informatyka uzupełniająca – zastosowania informatyki”.
5.    Do konkursu każdy z uczestników zgłosić może dowolną ilość projektów.
6.    Wymagania jakie powinien spełniać projekt:

•    zawierać logo ECDL
•    zawierać logo ZSP Nr 1 oraz napis: „Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. T. Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim”
•    jakość /rozdzielczość projektu należy dostosować do planowanej wielkości wydruku - A3
•    format pliku: PDF, JPG lub TIFF
•    wraz z pracą konkursową należy dostarczyć również wszystkie pliki źródłowe

7. Zgłoszenie prac następuje poprzez przesłanie jej pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Każde zgłoszenie powinno być opatrzone informacją zawierającą dane autora: imię, nazwisko, klasę, adres e-mail.
9. W konkursie będą rozpatrywane tylko i wyłącznie prace, które zostały wysłane na w/w adres do dnia 9 marca 2016 r. włącznie, a ich otrzymanie zostało potwierdzone pocztą elektroniczną.
10. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 10 marca 2016 r.
11. Prace zostaną poddane ocenie Komisji Konkursowej, składającej się z nauczycieli ZSP Nr 1.
12. Projekt plakatu oceniany będzie pod względem estetycznym oraz funkcyjnym.
13. Komisja Konkursowa dokona wyboru dwóch najlepszych projektów.
14. Za dwa nagrodzone projekty zostaną przyznane nagrody: vouchery na bezpłatne pierwsze egzaminy ECDL, dodatkowo wyróżnieni uczestnicy otrzymają gadżety m.in. związane z ECDL.
15. Nagrody: vouchery i gadżety ECDL przekazane będą przez Biuro Koordynatora Regionalnego ECDL - region Łódź.
16. Vouchery muszą być zrealizowane tylko w dniach 14-20 marca br., w tych dniach zaplanowane są „Dni Otwarte ECDL w Polsce”.
17. Autorzy projektów wyrażają zgodę na ekspozycję projektów na wystawie pokonkursowej w ZSP Nr 1, na stronie szkoły oraz na stroniach ECDL.
18. Nadesłanie pracy na konkurs oznacza akceptację regulaminu konkursu.

ecdl