Konkursy ECDL

Z okazji Dni Otwartych ECDL w naszej szkole odbyły się próbne egzaminy ECDL, prezentacje certyfikacji ECDL oraz dwa konkursy informatyczne.

Konkurs na plakat promujący zdawanie egzaminów ECDL w ZSP NR 1 wygrał Tomasz Izbiński z klasy 4iEt, drugie miejsce zajął Michał Biegała z klasy 3Tit (w załączeniu plakaty przygotowane przez Tomasza i Michała). Jury złożone z nauczycieli przedmiotów informatycznych miało niełatwe zadanie, wszystkie prace zgłoszone na konkurs były atrakcyjne, przemyślane i bardzo starannie wykonane.

Test wiedzy informatycznej zawierał pytania z czterech podstawowych modułów ECDL -  "Podstawy pracy z komputerem", "Podstawy pracy w sieci", "Przetwarzanie tekstów" oraz "Arkusze kalkulacyjne". Pierwsze miejsce w teście wiedzy zdobył Piotr Zając z klasy 4Iet, drugie - Natalia Wójcik z klasy 4I.

Uczniowie otrzymali vouchery na bezpłatny egzamin ECDL oraz kalendarzyki i gadżety ECDL.
Wszytskie nagrody w konkursie zostały przekazane przez Biuro Koordynatora Regionalnego ECDL - region Łódź.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesu na Egzaminach ECDL.

Iwona Osuch

TI   MB