Wymiana Uczniowska ROC Ter AA & ZSP1

W dniach 28 marca - 19 kwietnia 2016 r. odbywa się kolejna wizyta delegacji holenderskiej w naszej szkole.

W tym etapie wymiany uczestniczyć będą nauczyiele: Marcel Stabel, Henry van Wanrooij, Han op de Kelder, Mariusz Usztel - koordynator, Iwona Osuch, Sylwia Błoch, Hubert Gąćkowski, Jacek Matyszewski, oraz uczniowie: Karol Tabor, Stijn Vereijken, Jur Verbruggen, Jan de Greef, Tommy de Leest, Dennis Castelijns, Adrian Bystroński, Daniel Dominiak, Kamil Serek, Sebastian Stachecki, Maciej Olech, Bartłomiej Matuszewski, Artur Sobczyk, Mateusz Markun.

Tegorocznym zadaniem projektowym jestrealizacja filmu promocyjnego Powiatu Tomaszowskiego.

Codzienne relacje z przebiegu wymiany można śledzić na stronie http://exchange.zsp1.edu.pl

I. Osuch