Konkurs filmowy KLAPS

Szanowni Państwo!
KLAPS to ogólnopolski konkurs filmowy organizowany już po raz ósmy przez Samorząd Uczniowski VI Liceum Ogólnokształcącego, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Filmy są oceniane w 4 kategoriach: film fabularny, reportaż, teledysk i animacja.
Finaliści spędzą w Bydgoszczy dwa dni od 9 do 10 czerwca - będą mogli m.in: poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas warsztatów filmowych, zwiedzić nasze miasto Bydgoszcz oraz spędzić wieczór w dobrym towarzystwie oglądając nagrodzone w poprzednich edycjach filmy w zaprzyjaźnionej kawiarni. Laureaci i finaliści konkursu zostaną nagrodzeni podczas Gali Finałowej, która odbędzie się dnia 10.06.2016 r. Nagrody zostaną przyznane w 4 głównych kategoriach, przyznana będzie również nagroda Grand Prix, przyznawana przez publiczność.
W poprzedniej edycji do konkursu przystąpiło, aż 135 filmów na bardzo wysokim poziomie. Chcielibyśmy, aby ta liczba nieustannie rosła. Naszym celem jest dotarcie z informacją o konkursie do jak największej liczby osób zainteresowanych kulturą i sztuką, dlatego w imieniu Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy zwracam się z prośbą o umieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji o VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich KLAPS.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.05.2016!
Więcej informacji na http://klaps.bydgoszcz.eu oraz https://www.facebook.com/kfaKLAPS

Z wyrazami szacunku,
Alicja Partyka,