„BEZPIECZNA ELEKTRYCZNOŚĆ”

13 maja 2016r. w auli Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie odbyły się zawody finałowe VI edycji Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”. Wzięli w nich udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych w Bełchatowie, Kleszczowie, Piotrkowie Tryb., Zelowie i Tomaszowie Mazowieckim.
Po etapie szkolnym do  kolejnego etapu organizatorzy zakwalifikowali 4 uczniów naszej szkoły: Przemysława Cinkowskiego 3E, Dawida Cukier 4E, Błażeja Kowalczyka 4E, Mateusza Saj 2Met. Niestety Dawid miał w tym dniu ustną maturę z języka polskiego i do Bełchatowa pojechaliśmy bez niego.
Wśród laureatów 10 miejsce zajął Przemek Cinkowski.
Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród odbyło się 14 czerwca 2016r. w auli centrum w Bełchatowie.
Sponsorami konkursu są: Powiat Bełchatowski, Oddział Piotrkowski SEP oraz Gmina Kleszczów.

Bożena Włodarczyk