Rozstrzygnięcie konkursu „Zawodowiec Mechanika” 2015/2016 klas drugich i trzecich

Dziś podczas zakończenia roku szkolnego został rozstrzygnięty konkurs „Zawodowiec Mechanika” 2015/2016 klas drugich i trzecich.

W I edycji tego konkursu tytuł Zawodowca Mechanika klas drugich zdobył uczeń Technikum Mechatronicznego Kacper Koniarz.

Wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Więcek uczennica Technikum Hotelarskiego oraz Daniel Dominiak uczeń Technikum Informatycznego.

Tytuł Zawodowca Mechanika klas trzecich zdobył uczeń Technikum Informatycznego Hubert Kwapisiewicz.

Wyróżnienie otrzymali: Adrianna Korzeniowska uczennica Technikum Hotelarskiego oraz Martyna Poborczyk uczennica Technikum Hotelarskiego.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratuluję zwycięzcom, jednocześnie zachęcam uczniów klas młodszych do osiągania jak najwyższych wyników z egzaminów zawodowych i ocen z przedmiotów zawodowych.

Koordynator konkursu

Arkadiusz Świątek