Zakończenie roku szkolnego

foto

 

24 czerwca 2016 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

W uroczystości udział wzięli uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice oraz zaproszeni goście, w tym Wicestarosta Pan DARIUSZ KOWALCZYK oraz Przyjaciele Szkoły - osoby i firmy, które cały rok wspierały działalność szkoły. Wręczono nagrody najlepszym uczniom, za najwyższą frekwencję oraz tym, którzy najbardziej aktywnie działali na rzecz szkoły. Dyrekcja wręczyła również podziękowania zaproszonym Gościom, a także listy gratulacyjne rodzicom naszych prymusów. Uczestnicy uroczystości mieli okazję obejrzeć krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów I TH oraz pokaz musztry paradnej w wykonaniu klasy II Tiw. Wicestarosta Dariusz Kowalczyk podkreślił dobrą całoroczną pracę szkoły oraz złożył życzenia udanych i bezpiecznych wakacji. Dyrektor Dariusz Kwiatkowski życzył uczniom radosnych, pełnych słońca wakacji oraz szczęśliwych powrotów do szkolnych ławek. Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Bogusława Jurkievich, podziękowała uczniom za ich zaangażowanie, poświęcenie i bezinteresowną pracę na rzecz szkoły. Szczególnie za pomoc w organizacji Mega Festynu Mechanika.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia 1 września.

Tekst i zdjęcia Jacek Matyszewski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl