Szkolny Klub Wolontariusza 2014 - 2015

fotoPomagamy

Uczniowie naszej szkoły nie pierwszy już raz udowadniają, że w dzisiejszym, nieco chłodnym i zabieganym świecie, potrafią myśleć nie tylko o sobie. Atmosfera świąt motywuje jednak do jeszcze większego zaangażowania. Przez ostatnich kilka dni zbierano pieniądze w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, mającej na celu pomoc dzieciom z Rodzinnych Domów Dziecka. Słodkie upominki przygotowano także dla podopiecznych Tomaszowskiego Oddziału TPD. W dniach 6. i 13. grudnia nasi wolontariusze wzięli udział w akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, organizowanej przez PCK. Przez wiele godzin z uśmiechem na twarzy zapraszano klientów supermarketów do zakupu dodatkowego produktu na rzecz najbardziej potrzebujących. 13. grudnia zakończono także wielką akcję „Szlachetna paczka”. Koordynatorem wszystkich przedsięwzięć była Pani Anetta Holc- opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w powyższe akcje składamy GORĄCE PODZIĘKOWANIA.

Serce - to najpiękniejszy prezent,

jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.

Szkolny Klub Wolontariusza przeprowadził w ostatnich dniach wielką akcję „Dla Hani”, 5-letniej dziewczynki chorej na białaczkę. Marzeniem Hani jest otrzymanie  wielu kartek z życzeniami na przypadające w grudniu urodziny. Nasza szkoła stanęła na wysokości zadania. W dniu 14-ego listopada wszystkie kartki zostały przekazane do siedziby TIT.

Wszyscy mocno trzymamy kciuki za szybki powrót małej Hani do zdrowia.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji! Pamiętajcie, że dobro powraca.