Nauczyciele pod żaglami

23 września na wodach Zalewu Sulejowskiego zostały rozegrane VI Regaty Nauczycieli i Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Zarządu ZNP w Tomaszowie Mazowieckim.
W regatach wzięło udział pięć załóg. Mimo chłodu i mżawki rozegrano trzy biegi. Rywalizowano na jachtach otwartopokładowych typu omega. Choć wszyscy uczestnicy zapewniali, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa, to rywalizacja była bardzo zacięta i walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego biegu. Puchar Prezesa ZNP zdobyła załoga w reprezentująca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dłutowie. Załoga z Naszej Szkoły w składzie: Dariusz Jachimowski – sternik, Katarzyna Elster oraz Janusz Ptasiński tylko nieznacznie uległa zwycięzcom i zajęła drugie miejsce. Podium uzupełniła załoga z I LO w Tomaszowie Mazowieckim.
Organizatorem regat był Odział Ligi Morskiej i Rzecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Jachty użyczył bosman portu jachtowego „Maruś” -  pan Marek Szturnoga.

003

001  002

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl