Spotkanie z Ewą Radziewicz

foto 

W środę w auli naszej szkoły pierwszoklasiści mieli okazję wysłuchać wykładu na temat budowy własnego wizerunku i sztuki autoprezentacji. Wykład poprowadziła pani Ewa Radziewicz, międzynarodowy trener wizerunku, specjalistka "od metamorfoz" podzieliła się swoją wiedzą o tym, jak każdy może odkryć swój własny potencjał i dzięki niemu osiągać w życiu sukcesy osobiste i zawodowe.

 

 
 
 
 
Zdjęcia: Patryk Śmiechowicz

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl