Wybory do samorządu szkolnego

foto

 

29 IX 2017 roku w ZSP1 odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie głosowali na swoich kolegów spośród 4 zgłoszonych kandydatur, w wyborach startowali : Agnieszka Dziórdzia kl. 3H, Ola Gawełda  kl. 1I, Kacper Sikora  kl. 3Mtw i Kacper Szkupiński kl. 2E.  Na piątej godzinie lekcyjnej komisja w składzie: Angelika Śmiechowicz, Bartek Król, Michał Pawlik oraz Karol Wodzinowski z kl. 3 Mtw, zebrała głosy wśród uczniów ZSP1, a następnie pod okiem opiekunów SU: Małgorzaty Wuls i Karoliny Greszel, policzono głosy. Z dumą informujemy, że przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego 2017/2018 został Kacper Sikora z klasy III Mtw. Wszystkich kandydatów oraz chętnych zapraszamy do współpracy, SU potrzebuje wszystkich rąk do pracy.

SU


Zdjęcia: Patryk Śmiechowicz kl. 3Ia
Tekst: Małgorzata Wuls, Karolina Greszel

 

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl