DZIEŃ CHŁOPAKA W ZSP NR 1

fotofoto


Zgodnie z tradycją, na koniec września obchodzony jest Dzień Chłopaka. W tym roku świętowaliśmy w piątek 29 września. Dzień ten był pełen wrażeń, niespodzianek oraz miłych spotkań. Na długiej przerwie Panowie zostali zaproszeni przez swoje koleżanki na poczęstunek do szkolnej kawiarenki, gdzie oprócz słodkości czekały na nich prezenty -  piękne długopisy. Lecz to nie był koniec atrakcji. Społeczność szkolna została zaproszona do obejrzenia niezwykłego widowiska, jakim był mecz towarzyski o „Puchar dziewczyn mechanika”, rozegrany pomiędzy drużyną Pana Starosty Tomaszowskiego Mirosława Kuklińskiego, a drużyną Pana Dyrektora ZSP nr 1 Dariusza Kwiatkowskiego. Trener Mirosław Kukliński wystawił drużynę w składzie: Bartłomiej Matysiak, Tomasz Trzonek, Sławomir Polus, Sebastian Matyjek, Tomasz Rejbicz, Konrad Borowski, Bartłomiej Rychter, Jakub Szymański, natomiast Trener Dariusz Kwiatkowski wystawił drużynę w składzie: Adam Czekaj, Jacek Matyszewski, Radosław Wilczyński, Sebastian Pawlik, Piotr Pietrzyk, Mariusz Dołowiec, Hubert Gąćkowski, Bogdan Jaśkiewicz, Arkadiusz Świątek, Dominik Waścikowski, Przemysław Mrowiński. Mecz sędziowały Panie Dobrawa Smejda oraz Beata Goździk, natomiast całość imprezy świetnie poprowadził niezastąpiony przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kacper Sikora. Panowie wykazali się niezwykłym talentem piłkarskim, dzięki czemu dostarczyli publiczności niemałych wrażeń. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna Pana Dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego wynikiem 7:6. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani słodkimi upominkami, a dodatkowo uświetniony został debiut trenerski Pana Mirosława Kuklińskiego, który odebrał z rąk Samorządu Uczniowskiego piękną statuetkę. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za dostarczenie nam wielkich emocji. Dziękujemy także naszym pięknym cheerleaderkom oraz Misiowi, którzy zabawiali publiczność w czasie przerwy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego pięknego widowiska.


                        Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Karolina Greszel i Małgorzata Wuls

Zdjęcia: cz.1 - Filip Druszcz kl. 1 I

cz.2 - Patryk Śmiechowicz, Miłosz Starzyk kl. 3 Ia

 

 

http://format3a.pl/podzielsie/dzien-chlopaka-w-mechaniku/

http://www.powiat-tomaszowski.pl/aktualnosci/dzien-chlopaka-w-zsp-nr-1.html

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl