LICEALIADĘ 2017/2018 czas zacząć !!!

foto

 

22.09.2017r. na błoniach przy ulicy Strzeleckiej w Tomaszowie Mazowieckim zostały  przeprowadzone Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Reprezentanci naszej szkoły uzyskali następujące wyniki: wśród dziewcząt w biegu na 1000m triumfowała uczennica klasy 1Mtw - Angelika Bednarska, na V miejscu uplasowała się Aleksandra Dobik, uczennica klasy 1Ti.
Wśród chłopców w biegu na 1500m II miejsce zajął Oskar Pełka, uczeń klasy IV Iw, a V na mecie był uczeń klasy 1Mtw - Szymon Gajek.
W/w osoby będą reprezentowały powiat i szkołę w finale wojewódzkim indywidualnych biegów przełajowych, które odbędą się w Uniejowie 28 września 2017r.

Zespół dziewcząt w rywalizacji drużynowej zajął  II miejsce w składzie: Angelika Bednarska - uczennica klasy 1Mtw,  Aleksandra Dobik - uczennica klasy 1I, Natalia Kowalska - uczennica klasy 1H, Natalia Perka - uczennica klasy 1H, Aleksandra Uchrońska - uczennica klasy 1H, Ewelina Rydz - uczennica klasy 4Tiw.

Zespół chłopców zajął drużynowo III miejsce w składzie: Szymon Gajek - uczeń klasy 1Mtw, Hubert Mierzyński - uczeń klasy 1Mtw, Oskar Pełka - uczeń klasy  4Iw,  mikołaj Szczur - uczeń klasy 2Iw, Maksymilian Wróblewski - uczeń klasy 2I.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły !!!
Opiekunami uczniów byli Pan Tomasz Pazura i Pani Beata Goździk.

010  019

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl