Nagrody Starosty Tomaszowskiego dla nauczycieli ZSP nr 1

W dniu 17 października odbyły się w Urzędzie Miasta miejsko-powiatowe obchody Święta Edukacji Narodowej. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły. Decyzją Zarządu Powiatu Tomaszowskiego nagrodę organu prowadzącego otrzymali pan dyrektor Dariusz Kwiatkowski oraz nauczycielka języka polskiego - pani Agnieszka Bogdańska. Pan wicedyrektor Arkadiusz Broniarek otrzymał nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.

nagrody

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl