III miejsce chłopców i IV dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych

16.10.2017r. na błoniach nad Pilicą zostały przeprowadzone Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Bartłomiej Chmiel - uczeń klasy 2Mtw, Radosław Dąbrowski - uczeń klasy 2Ti, Szymon Gajek - uczeń klasy 1Tiw, Kacper Kopera - uczeń klasy 2Mtw, Dominik Lerka - uczeń klasy 3Met, Hubert Mierzyński - uczeń klasy 1E, Dawid Przybysz - uczeń klasy 2Ti, Michał Sapieja - uczeń klasy 1E.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Angelika Bednarska - uczennica klasy 1Mtw, Aleksandra Dobik - uczennica klasy 1Ti, Maja Gorzeń - uczennica klasy 1Mtw, Julia Jaźwińska - uczennica klasy 1Mtw, Wiktoria Lipowska - uczennica klasy 1Mtw, Natalia Perka - uczennica klasy 1H, Federica Plich - uczennica klasy 1Mtw, Aleksandra Uchrońska - uczennica klasy 1Ti.

Super !!!  Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie szkoły.

Opiekunami grupy byli pani Beata Goździk i pan Tomasz Pazura.

01  13

33

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl