II Międzynarodowe Targi Turystyczne WORLD TRAVEL SHOW w Nadarzynie

20 października uczniowie klas hotelarskich wzięli udział w II Międzynarodowych Targach Turystycznych WORLD TRAVEL SHOW, w największych w Polsce targach szeroko pojętej branży turystycznej. W halach targowych swoje oferty prezentowali wystawcy reprezentujący 75 krajów i regionów z całego świata. Bogata oferta wystawiennicza WORLD TRAVEL SHOW została zaprezentowana w trzech integralnych strefach tematycznych: Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salonie Camper&Caravan oraz Warszawskim Salonie Jachtowym. Samodzielną strefę przygotował również TVN z Travel  Channel. Kolejnym elementem targów był Festiwal Kultur Azji, obejmujący przegląd oferty turystycznej i kulturalnej tego kontynentu, pokazy tradycyjnych tańców, koncerty, warsztaty kulinarne połączone z degustacjami. Mieliśmy okazję zobaczyć kilkanaście jednostek żaglowych, motorowych, łodzie sportowe, kajaki, rowery i skutery wodne, łodzie wędkarskie, houseboaty, pontony czy przyczepy podłodziowe, drony, aparaty fotograficzne. Gościem specjalnym tegorocznej edycji targów był min. Wojciech Cejrowski, który poprowadził dwa wykłady na temat swoich wypraw do Meksyku. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli mile zaskoczeni wykładami, prezentacjami i degustacjami, co prezentują poniższe zdjęcia.

95 92

3 16

Opiekunowie wycieczki: Beata Chwalińska i Sylwia Błoch

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl