ELIMINACJE SZKOLNE VI REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O HOTELARSTWIE JUŻ ZA NAMI……

foto

 

26 października uczniowie klasy trzeciej i czwartej hotelarskiej przystąpili do pierwszego etapu VI Regionalnego Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie, którego organizatorem jest Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi.

Stopień szkolny był jednoczęściowy i został przeprowadzony w formie testu pisemnego, który składał się z trzydziestu pytań. Obejmował on głównie tematykę zakresu obsługi konsumenta oraz funkcjonowania i działalności hotelu w zakresie recepcji, pracy służb parterowych, usług podstawowych i dodatkowych.

O tytuł „Najlepszego ucznia – mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2018 roku” 1 marca 2018 r. ubiegać się będą:

    Aleksandra Więcek – uczennica klasy IV H
    Klaudia Sobczyk uczennica klasy IV H
    Błaszczyk Patrycja uczennica klasy III H

Trzymamy kciuki

B.Chwalińska, M.Piotrowska, M.Wuls

001  002

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl