Wręczenie dokumentów Europass

foto

 Dzisiaj miała miejsce uroczystość wręczenia dokumentów Europass uczestnikom I grupy wyjazdowej na praktyki zagraniczne do Niemiec. Dokument Europass potwierdza zdobyte przez uczestników podczas praktyk kwalifikacje i umiejętności zawodowe. Dokument jest potwierdzony przez Krajowe Centrum Europass. Aktu wręczania dokumentu dokonał dyrektor szkoły pan Dariusz Kwiatkowski wraz z opiekunami praktyk.

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl