Konkurs graficzny dla uczniów IT Szkoła

ŚWIĄTECZNY KONKURS GRAFICZNY PROGRAMU IT SZKOŁA
„MAGIA ŚWIĄT”

IT Szkoła zaprasza uczniów zarejestrowanych w programie do wzięcia udziału w corocznym konkursie graficznym Magia Świąt.
Na prace czekamy od 27 listopada 2017 do 08 grudnia 2017, a autorzy najciekawszych zostaną nagrodzeni.

Czekamy na autorskie prace graficzne wykonane przy użyciu różnych technik i narzędzi do projektowania grafiki komputerowej. Tematyka prac powinna nawiązywać do Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku. Więcej informacji o wymaganiach odnośnie prac konkursowych w Regulaminie konkursu.

Kursy z zakresu grafiki należą do grupy najbardziej popularnych wśród użytkowników IT Szkoły, co przekłada się na dużą frekwencję w konkursach graficznych, które cyklicznie ogłaszamy. Z każdą nową edycją rośnie też poziom nadsyłanych prac czego spodziewamy się i tym razem.

Na prace czekamy od 27 listopada 2017 do 08 grudnia 2017, a autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Konkurs to doskonała okazja do pracy z całą klasą podczas szkolnych zajęć z informatyki! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://it-szkola.edu.pl/kong
 
Zapraszamy
Zespół IT Szkoła

Nagrodzone prace z poprzednich edycji konkursu można obejrzeć na stronie https://it-szkola.edu.pl/konkursy


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl