Warsaw Comic Con

foto

24.11.2017 klasa 2 Ic oraz przedstawiciele klasy 2 Met i 2 Mt brali udział w Warsaw Comic Con. To był edukacyjno – fantastyczny piątek w Ptak Warsaw Expo – Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym w Nadarzynie. Podziwialiśmy repliki pojazdów z kreskówek i filmów, oraz pasjonatów przebranych we własne stroje wzorowane na strojach bohaterów znanych komiksów, kreskówek i seriali. W wioskach tematycznych zaangażowani fani opowiadali o tym jak realizować swoje pasje, stworzyć własny kostium i elementy scenografii i jak śmiało wyrażać swoje zainteresowania. Mieliśmy również okazję, by spróbować stworzyć własny komiks z użyciem najnowszych technologii ICT. Chętnie spędziliśmy czas w strefie gier planszowych, gdzie wyszkoleni instruktorzy wyjaśniali wybrane przez nas gry i pozostawiali nam czas na wspólną grę i zabawę.

certyf

3


Wykorzystaliśmy również sprzyjającą aurę i przespacerowaliśmy się po warszawskim Starym Mieście.

2

 

Tekst: Angelika Nowak
Zdjęcia: uczniowie 2 Ic

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl