Wyniki XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

foto

 

16.11.2017 roku w naszej szkole odbyła sie XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap szkolny. Do konkursu przystąpiły 54 osoby. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań, które dotyczyły m. in.: przemiany materii, witamin, chorób dietozależnych, systemu znakowania produktów spożywczych, nikotyny, a także pojawiły się elementy z ochrony środowiska.
Cztery osoby uzyskały jednakową ilość punktów i w dogrywce najlepszą wiedzą w tym zakresie wykazała się uczennica klasy 2H Klaudia Gwizdoń, która będzie repręzentowała szkołę w etapie rejonowym olimpiady 15.12.2017r..
II miejsce zajęła uczennica klasy 2H Monika Gębicz
III miejsce zajęła uczennica klasy 1I Aleksandra Uchrońska

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy
Opiekun szkolnego koła PCK Beata Goździk

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl