Świąteczne spotkanie w 7 batalionie kawalerii.

W piątek 15 grudnia na stołówce 7 batalionu kawalerii powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 reprezentowali dyrektorzy Dariusz Kwiatkowski i Jolanta Nikodemska, opiekun klas wojskowych mjr rez. Sławomir Miszczuk oraz delegacja uczniów klasy czwartej Ewelina Rydz, Oskar Pełka i Jakub Rudzki. Nasza szkoła w sposób szczególny związana jest z żołnierzami batalionu. Ma to związek nie tylko z udziałem naszych klas wojskowych w projekcie Ministra Obrony Narodowej pod nazwą "Edukacja wojskowa", ale również wieloletnią współpracą szkoły z kawalerzystami w dziedzinie wychowania proobronnego. Dlatego z ogromną radością przyjęliśmy zaproszenie dowódcy batalionu pułkownika Piotra Wrony, do udziału w żołnierskim wigilijnym spotkaniu. Razem z dowódcą brygady pułkownikiem Adamem Marczakiem, kapelanem brygady majorem Piotrem Dębińskim, pracownikami wojska oraz żołnierzami batalionu, składaliśmy sobie wzajemne życzenia pogodnych, zdrowych i wesołych świąt bożego narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym nowym roku.

001  003