SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE

Boże Narodzenie można obchodzić hucznie, kontemplując wymiar religijny świąt, bądź skupiając się na spotkaniach z bliskimi. W żadnym z tych przypadków Boże Narodzenie nie może jednak obyć się bez ważnego elementu, jakim są odpowiednio dobrane dekoracje świąteczne.

11.12.2017r. w szkolnej kawiarence odbyło się spotkanie zainicjowane przez Radę Rodziców, Samorząd Uczniowski oraz Dyrekcję Szkoły, w czasie którego można było stworzyć dekoracje świąteczne. Uczestnicy spotkania z kupionych i pozyskanych materiałów, tworzyli piękne stroiki bożonarodzeniowe, które zstaną przekazane zostaną gronu zaprzyjaźnionych emerytów. Dzięki takiej inicjatywie, można było poczuć atmosferę świąt, spędzić czas w miłej i rodzinnej atmosferze.

001  001  001