SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE

Boże Narodzenie można obchodzić hucznie, kontemplując wymiar religijny świąt, bądź skupiając się na spotkaniach z bliskimi. W żadnym z tych przypadków Boże Narodzenie nie może jednak obyć się bez ważnego elementu, jakim są odpowiednio dobrane dekoracje świąteczne.

11.12.2017r. w szkolnej kawiarence odbyło się spotkanie zainicjowane przez Radę Rodziców, Samorząd Uczniowski oraz Dyrekcję Szkoły, w czasie którego można było stworzyć dekoracje świąteczne. Uczestnicy spotkania z kupionych i pozyskanych materiałów, tworzyli piękne stroiki bożonarodzeniowe, które zstaną przekazane zostaną gronu zaprzyjaźnionych emerytów. Dzięki takiej inicjatywie, można było poczuć atmosferę świąt, spędzić czas w miłej i rodzinnej atmosferze.

001  001  001

004

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl