APEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2017/18

foto

Pierwszy semestr  nauki za nami, zatem nadszedł czas podsumowań. 20 lutego 2018r. odbył się  uroczysty apel, podczas którego Dyrekcja szkoły nagrodziła przed całą społecznością „Mechanika”  uczniów, którzy wyróżnili się w I semestrze. Przede wszystkim nagrodzona została „Złota Dziesiątka Mechanika” -€“ uczniowie z najwyższymi średnimi ocen, którzy zostali odznaczeni „Złotymi tarczami”. Dodatkowo nagrody odebrali uczniowie ze 100% frekwencją w całym semestrze, uczniowie aktywnie działający w Samorządzie Uczniowskim, szkolnym radiowęźle, czy pomagający przy obsłudze gastronomicznej imprez szkolnych. Rozstrzygnięty został także konkurs na najlepszego czytelnika semestru oraz najlepiej czytającą klasę. Wyróżnione zostały także klasy z najwyższą średnią ocen oraz najwyższą frekwencją. Kolejne podsumowania czekają nas dopiero podczas zakończenia szkoły przez klasy maturalne i liczymy, że maturzystów zasługujących na wyróżnienie będzie również bardzo wielu ;)

Zdjęcia: Patryk Śmiechowicz, Miłosz Starzyk

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl