Start konkursu GRAND IT TEST

IT Szkoła zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu Grand IT Test.

Podobnie jak w poprzedniej edycji zadaniem uczestników będzie rozwiązywanie testów wiedzy z różnych dziedzin informatyki, udostępnianych za pośrednictwem strony IT Szkoła w okresie od marca 2018 do maja 2018 w 6 seriach po 8 testów.

Odpowiedzi do wszystkich testów znajdują się na platformie IT Szkoła – wystarczy przerobić testy do udostępnionych kursów. Lista kursów przydatnych do każdego testu oraz terminów udostępniania kolejnych testów jest już dostępna na stronie konkursu. Tam można znaleźć również regulamin konkursu: https://it-szkola.edu.pl/mTest

W konkursie mogą startować wszyscy uczniowie zarejestrowani w programie IT Szkoła.

Nagrody zostaną przyznane 10 najlepszym zawodnikom w rankingu ogólnym.
Wyniki konkursu brane będą pod uwagę w rankingu IT Szkoła.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu.
 
Zespół IT Szkoła

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl