Szkolny konkurs recytatorski.

foto

28 lutego 2018 r. w szkolnej kawiarence odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego. W tym roku poświęcona została 100-leciu odzyskania  przez Polskę niepodległości. Repertuar obejmował utwory patriotyczne, upamiętniające walkę oraz bohaterów  naszej wolności.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów z różnych klas:
1. Sebastian Bartosik z IV TEt
2. Maciej Czerwonka z IV TEt
3. Kacper Szczodry z II Ic
4. Wojciech Kalużny z III E
5. Mikołaj Trzecianowski z III E
6. Sergiusz Jurkevich z III E
7. Julia Szymczyk z II Iw
8 Mateusz Pietruszczak z II Mt
9. Ewelina Sidwa z IV TH
10. Dorota Kiliszek z IV TH
11. Sebastian Lenartowicz z II E
12. Adrian Grad z II Mt
 
Jury w składzie: pan vicedyrektor Arkadiusz Broniarek, pani profesor Anetta Firkowska oraz pani profesor Agnieszka Bogdańska, oceniając dobór repertuaru, dykcję, artykulację oraz ekspresję uczestników, wyłoniło następujących laureatów:
miejsce 1 - Sebastian Lenartowicz,
miejsce 2 - Julia Szymczyk,
miejsce 3 -  Dorota Kiliszek
 
Organizatorka imprezy - p. A. Bogdańska  - serdecznie dziękuje  jury,uczestnikom, widzom, chłopcom z radiowęzła, Darii  Klimczak. Adrianie Kowalczyk - autorkom scenografii. Szczególne podziękowania dla Patrycji Pązik, która uświetniła uroczystość swoim śpiewem.
 
Agnieszka Bogdańska.
 
Zdjęcia: Patryk Śmiechowicz
 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl