Wycieczka zawodowa dla hotelarzy.

foto

 

W dniu 26 lutego 2018 r. klasa 3 technikum hotelarstwa  pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych hotelarskich udała się do Łodzi na „Dni otwarte Hotelu Vienna House Andel’s****”  organizowane przez Ośrodek Doradztwa Zawodowego w Łodzi.  Dni otwarte to wspaniała okazja by uczniowie poznali środowisko pracodawcy i samo miejsce pracy jakim jest hotel. Szkoły ponadgimnazjalne z Łodzi i regionu łódzkiego prowadzące kształcenie zawodowe  związane z branżą hotelarsko-gastronomiczną na swoich stanowiskach prezentowały, sztukę dekorowania stołów, fantazyjnego składania ręczników hotelowych oraz przygotowywały desery i napoje. Spotkanie miało na celu przybliżyć uczniom hotel jako miejsce pracy i było okazją do zobaczenia hotelu zaaranżowanego w budynku dawnej fabryki włókienniczej.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl